14.4.12

Coachella Diary

Biz cuma gecesi dışardayken ya da çoğumuz uyuyorken Coachella'nın ilk gününde neler yaşanmış, bakalım. [Dünkü hazırlık fotoğrafları içinse sizi buraya alıyoruz. Coachella'yı youtube'dan izlemeyi de unutmayın.]


Alex Turner'ın bu saç modelini geçen sene ilk kez Coachella'da görmüştük. Bu sene biraz daha oturmuş gibi. TDCC ve Metronomy'nin geldiği yaza da Arctic Monkeys yakışırdı ama gelmeleri gibi bir ihtimal yokmuş.


Matt Helders, Suck It and See'nin video yıldızı oldu desek, yalan olmaz. Albümden çıkan çoğu klipte kendisini başrolde, hem de çok başarılı bir şekilde gördük.


Cennet'ten bir parça.


Büyüyünce ben de böyle bir anne olacağım :) 


Canım Christopher Owens, arabesk ruhlu damar şarkıların yaratıcısı. Şu hayatta canlı canlı izlemeyi istediklerimin başında geliyor.


Araya giren bunun gibi bazı fotoğraflar için, pek de söylenecek bir söz yok.


Üstat Jarvis Cocker, Pulp sahnesinde.


Ryan McGinley ve Christopher Owens, allı güllü Girls sahnesinde.Lindsay Lohan ve Nicolas Cage! Komik ve şahane bir görüntü.


M. Ward, She&Him'e biraz ara verip, yeni albümü A Wasteland Companion'ın tadını çıkarıyor.Gecenin en büyük ve coşkulu geçtiği görünen konseri The Black Keys'e ait. Bu ikili en büyük rock grupları arasına çoktan girdiler bile. El Camino'yu çıktığı günden beri yüzlerce kez dinlememe rağmen hala bıkmadıysam, bu adamlar en sevdiğim gruplar arasında çoktan yerlerini almış demektir.


Görseller: Getty Images Turkey

No comments: