30.4.10

Stay in tune for I Blame Coco

18 Kasım 2008'de, blogumun 2. postunda I Blame Coco'dan bahsetmiş ve hakkında güzel şeyler duymuştum. Onun hisli vokalini gerçekten sevmiştim ve uzun zamandır onun yapacaklarını bekliyordum. Ne de olsa Island Records'la 6 albümlük anlaşması var, az olay değil!
Şubat'ta Robyn ve I Blame Coco ortaklığı "Caesar" geldi, e haliyle albüm için beklentilerimde artmış oldu. Daha önce dinlediğim I Blame Coco kayıtlarından farklı olarak güçlü bir pop şarkısı olmuş Caesar. Artık albüm gelsede yazsam diyorum ama bu videoyu geçte olsa paylaşmak istedim. Hala duymayan, bilmeyen varsa daha çok duyacağınıza eminim :)
Reset! 19. sayıda yazdığım I Blame Coco yazısı onun hakkında ufak bir bilgi verebilir. Şuraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


I wrote about I Blame Coco in 2008, second post of my blog. I heard good things about that group and loved Coco's soulful voice. I've been waiting to hear something about that group. After all they have six album contract with Island Records, cool ha?
1st of Feb single "Caesar" (feat. Robyn) released and my expactations about forthcoming album is increased so much. This is different from other records that we hear before that from IBC, its like powerful pop sound more than reggae. I wanted to write more about them but have to wait for album. So, stay in tune we'll be hear more about them, I'm sure :)
And did u see how stylish she is?

No comments: