21.9.11

Real Festival Experience

Glastonbury is my dream but I have to wait for 2013. Until that, I'll watch videos and dream myself there :) Çetin Cem Yılmaz from Hürriyet Daily News, went to this year's Glasto and recorded his experiences. This is such a cool idea to tell how was it. I really respect who gone there for sake of music. Muds everywhere but it looks fun! Let's watch real 4 day festival experience.

*

Glastonbury'ye gitmek hayatta en çok istediğim şeylerden biridir. Gidene kadar videolarını izlemek bile mutluluk veriyor. Olimpiyatlar yüzünden 2012 için şansımız yok ama 2013'te şansımı denemeye kararlıyım :) 
Çekme Kaset, Blue Jean ve Hürriyet Daily News'dan tanıdığımız Çetin Cem Yılmaz bu seneki Glastonbury'ye gitti ve orada yaşadıklarını-gördüklerini iki parçalık, belgesel tarzı videolara yansıttı. Çamurlara bata çıka orada eğlenen ve 4 gün geçiren insanlara saygım sonsuz! Zira, çok istememe rağmen sırf o zorluklar yüzünden Lollapalooza'yı tercih edebilirim (şehir içinde mis gibi festival :p). İnsanın hayatı müzikle dolu olunca, o çekilen zorluklara rağmen en sevdiğin grupları bir arada görmek hepsini unutturur herhalde. Müzik sever bünyelere "Umarım bizler de bir gün Glastonbury yollarını görürüz" diyerek sizi videolarla baş başa bırakıyorum.No comments: